VI Międzyszkolny konkurs czytelniczy pod hasłem ,,Przysłowia mądrością narodów”

100_7087100_6481100_6484Dnia 25 marca (wtorek) 2014 o godzinie 13. 00   odbył się VI Międzyszkolny konkurs czytelniczy pod hasłem ,,Przysłowia mądrością narodów”

Dyrekcja oraz nauczyciele bibliotekarze Gimnazjum nr 3 w Gdyni serdecznie zaprosili  do udziału w konkursie uczniów klas szóstych   i pierwszych gimnazjum. Celem konkursu  było rozpropagowanie wiedzy na temat przysłów i powiedzeń polskich, umiejętności zastosowania ich w codziennym życiu, rozwijanie ducha uczciwej rywalizacji oraz nawiązywanie kontaktów między szkołami. Pierwsze miejsce zajęły uczennice klasy pierwszej Gimnazjum nr 13 w Gdyni: Martyna Węgrzyn i Natalia Kur. Drużyna z naszego gimnazjum w składzie: Patrycja Uklasz i Julia Klimczak zajęły drugie  miejsce, różnicą tylko jednego punktu do zwyciężczyń. GRATULUJEMY!!!!!

Możliwość komentowania wyłączona

Komentarze zamknięte.