*****WARSZTATY INTEGRACYJNE KLAS PIERWSZYCH****

p1040064 Warsztaty integracyjne, to niezmierne ważne spotkanie pedagoga, psychologa,wychowawcy i młodzieży.

Klasa szkolna stanowi specyficzną grupę społeczną, która funkcjonuje w oparciu o przyjęte przez jej członków zasady. Uczniowie ją tworzący przyjmują określone pozycje, wchodzą – bardzo często nieświadomie – w określone role społeczne.
Klasa gimnazjalna to takie środowisko społeczne, w którym młodzież spędza około jednej trzeciej doby przynajmniej przez trzy lata. Warto więc zadbać o to, by grupa ta funkcjonowała w sposób właściwy, zapewniając jej członkom poczucie bezpieczeństwa, sprzyjając rozwojowi emocjonalnemu, psychicznemu i społecznemu każdego z uczniów.
Możliwość komentowania wyłączona

Komentarze zamknięte.